Teen Tour Boys – Nytt namn 2018

Teen Tour Boys 1 – 2018

  • Pojkar med handicap under 36 som på sikt vill tävla på Teen Tour och spela ungdomsserien.
  1. Isak Fahlen
  2. Max Edenborg
  3. Kalle Holmström
torsdag 3 maj 16.30-17.30
torsdag 10 maj 16.30-17.30
torsdag 17 maj 16.30-17.30
torsdag 24 maj 16.30-17.30
torsdag 31 maj 16.30-17.30
torsdag 7 juni 16.30-17.30
torsdag 14 juni 16.30-17.30
torsdag 21 juni 16.30-17.30
torsdag 28 juni 16.30-17.30
torsdag 5 juli 16.30-17.30
torsdag 12 juli 16.30-17.30
torsdag 19 juli Träning på Flens GK
torsdag 26 juli 16.30-17.30
torsdag 2 augusti 16.30-17.30
torsdag 9 augusti 16.30-17.30
torsdag 16 augusti 16.30-17.30

Teen Tour Boys 2

  • Pojkar med handicap 21-32 som på sikt vill tävla på Teen Tour och spela ungdomsserien.
  1. Amandus Lundh
  2. Elias Aselsson
  3. Fx
  4. Kristoffer Gjörk
  5. Oscar Ringefjord
  6. Filip Sandström
  7. Albin Fernberg
  8. Linus Hjerp
  9. Alexander Hjerp
  10. Wille Karlsson
torsdag 3 maj 17.30-18.30
torsdag 10 maj 17.30-18.30
torsdag 17 maj 17.30-18.30
torsdag 24 maj 17.30-18.30
torsdag 31 maj 17.30-18.30
torsdag 7 juni 17.30-18.30
torsdag 14 juni 17.30-18.30
torsdag 21 juni 17.30-18.30
torsdag 28 juni 17.30-18.30
torsdag 5 juli 17.30-18.30
torsdag 12 juli 17.30-18.30
torsdag 19 juli Träning på Flens GK
torsdag 26 juli 17.30-18.30
torsdag 2 augusti 17.30-18.30
torsdag 9 augusti 17.30-18.30
torsdag 16 augusti 17.30-18.30

Teen Tour Boys 3 – Finns ingen grupp 2018

  • Pojkar med handicap 18 och lägre som tävlar på nivån elit, riks, regional och distrikt.
torsdag 3 maj 18.30-19.30
torsdag 10 maj 18.30-19.30
torsdag 17 maj 18.30-19.30
torsdag 24 maj 18.30-19.30
torsdag 31 maj 18.30-19.30
torsdag 7 juni 18.30-19.30
torsdag 14 juni 18.30-19.30
torsdag 21 juni 18.30-19.30
torsdag 28 juni 18.30-19.30
torsdag 5 juli 18.30-19.30
torsdag 12 juli 18.30-19.30
torsdag 19 juli 18.30-19.30
torsdag 26 juli 18.30-19.30
torsdag 2 augusti 18.30-19.30
torsdag 9 augusti 18.30-19.30
torsdag 16 augusti 18.30-19.30

 

Fotograf Tomas Kihlman