Ordförande

Holger Namér

Holger Namér

070-272 26 59
holger.namer@hotmail.com

Ledamot/Vice ordf

Leif Fermvik

Leif Fermvik

070-531 33 73
leif.fermvik@tyfonmail.se

Ledamot

Annette Nilsson

Annette Caspary

070-200 71 03
annette.k.caspary@gmail.com

Ledamot

Christine Edenborg

Christine Edenborg

070-218 07 79
christine@edenborgs.se

Ledamot

Anki_Lundqvist_200_250

Anna-Katarina Lundqvist

070-345 07 93
anki.lundqvist59@gmail.com

Ledamot

annika-gustavsson-styrelse-200x250

Annika Gustavsson

070-828 74 17
a-m-g@telia.com

Ledamot/
Fastighet

RogerNordvall

Roger Nordvall

070-388 20 24
roger@nordvallbp.se

Ledamot/
Rådslag Banan

RolfAkvist

Rolf Åkvist

070-640 54 50
rolf.akvist@danskebank.se

 

Adjungerad:
Klubbchef/VD

Gary Cosford

Gary Cosford

070-556 26 63
klubbchef@nykopingsgk.se

Ombud till SöGDF

Ordförande Holger Namér

Valberedning 2017

Annelie Kastås – sammankallande – anneli@piratreklam.se – 073-930 31 74
Ulf Herllin och Klas Engdahl.

Styrelseprotokoll finns samlade under denna länk.

Styrelse 2014

Styrelse 2014 – Från övre raden: Rolf Åkvist, Birgitta Everlöf, Roger Nordvall, Björn Adolfsson, Annette Nilsson, Tommy Östman, Holger Namér, Gary Cosford, Leif Fermvik. Saknas: Christine Edenborg. Styrelse 2016: Tillkommit – Anna-Karin Lundqvist. Avgått Birgitta Everlöf och Björn Adolfsson. Styrelse 2017: Tillkommit Annika Gustavsson. Avgått Tommy Östman.

Fotograf: Tomas Kihlman

Ordförande:
1951 – Percy Tham
1955 – Ernst Jonas Bratt
1959 – Percy Tham
1963 – Nils Lenas
1965 – Tage Helin
1967 – Bo Berg
1968 – Hans Stenke
1973 – Gustav Lindblad
1982 – Anders Engdahl
1987 – Folke Bergström
1991 – Tommy Sjöö
1994 – Karl-Inge Heidenberg
1996 – Ronnie Salomonsson
1999 – Klas Engdahl
2006 – Bernt Karlsson
2013 – Holger Namer – pågår